Eesti Loodus
Eesti Looduse fotovõistlus
2012/12



   Eesti Looduse
   viktoriin


   Eesti Looduse
   fotovõistlus 2012




   AIANDUS.EE

EESTI LOODUSE FOTOVÕISTLUS

Eesti Looduse fotovõistlus 2010 auhinnatud pildid


veeloom (kategooria: Loomad)
Remo Savisaar


Eesti Looduse eripreemia (kategooria: Loomad)
Meelis Kalev


KKM eripreemia (kategooria: Loomad)
Vivian Ainsalu


aasta lind õgija (kategooria: Loomad)
Külli Kolina


Eesti Looduse eripreemia (kategooria: Loomad)
Tarmo Mikussaar


Eesti Jahimees (kategooria: Loomad)
Sven Zacek


loomafotode peaauhind, EOÜ linnu eripreemia (kategooria: Loomad)
Sven Zacek


elurikkuse 1. auhind (kategooria: Loomad)
Sven Zacek


käituv loom (kategooria: Loomad)
Mati Martinson


Eesti Looduse eripreemia (kategooria: Loomad)
Reet Sau


loomafotode 1.auhind (kategooria: Loomad)
Erik Mandre


taimefotode peaauhind (kategooria: Taimed)
Elvin Heinla


taimefotode 1.auhind (kategooria: Taimed)
Rivo Tarum


seente peaauhind (kategooria: Seened)
Rivo Tarum


koduloom (kategooria: Koduloom)
Mariann Volkonski


elurikkuse peaauhind (kategooria: Väike loom)
Aivar Sokk


väike loom (kategooria: Väike loom)
Peep Loorits


aiataim (kategooria: Aiataim)
Heino Ruiso


väike taim (kategooria: Väike taim)
Carolin Ruven


veetaim (kategooria: Väike taim)
Ergo Vassiljev


seente 1.auhind (kategooria: Väike taim)
Heino Ruiso


käituv taim (kategooria: Väike taim)
Villem Voormansik


teksti eripreemia (kategooria: Elurikkus)
Mall Värva


aasta lind õgija (kategooria: Loomad, noorte kategooria)
Tanel Liiv


loomafotode 1.auhind (kategooria: Loomad, noorte kategooria)
Karl Eik Rebane


Eesti Looduse eripreemia (kategooria: Loomad, noorte kategooria)
Karl Eik Rebane


käituv loom (kategooria: Loomad, noorte kategooria)
Kaspar Mölder


elurikkuse 1. auhind (kategooria: Loomad, noorte kategooria)
Kaspar Mölder


taimefotode peaauhind (kategooria: Taimed, noorte kategooria)
Mari-Liis Kirsimägi


veetaim (kategooria: Taimed, noorte kategooria)
Leana Jete Korb


seente 1.auhind (kategooria: Seened, noorte kategooria)
Kati-Leen Viljamaa


koduloom (kategooria: Koduloom, noorte kategooria)
Annika Strutinskaja


Eesti Looduse eripreemia (kategooria: Väike loom, noorte kategooria)
Mikk-Martten Meema


väike loom (kategooria: Väike loom, noorte kategooria)
Marianne Leibur


aiataim (kategooria: Aiataim, noorte kategooria)
Annaleena Vaher


väike taim (kategooria: Väike taim, noorte kategooria)
Meeri Sõelsepp


eluvaesuse eripreemia (kategooria: Elurikkus, noorte kategooria)
Mati Lepikson

28/11/2012
26/11/2012
05/10/2012
09/07/2012
26/06/2012
26/06/2012
22/05/2012

Loe Uudistajat
E-posti aadress:
Liitun:Lahkun: 
Serverit teenindab EENet