Eesti Looduse fotovõistlus
2012/12   Eesti Looduse
   viktoriin


   Eesti Looduse
   fotovõistlus 2012
   AIANDUS.EE

UUDISED
Ragn-Sells tunnustas parimaid taaskasutajaid

PRESSITEADE

21. oktoober 2003


Ragn-Sells tunnustas parimaid Aasta Taaskasutajaid


Eesti Jäätmekäitlejate Liidu juhatuse esimees Taidus Aave andis täna Tartu Tarbijate Ühistule, Prisma Peremarketile, S-Martenile, Paikuse ja Nõo Vallavalitsustele ning No Rest Kinnisvarale üle Eesti ühe suurema jäätmekäitlusettevõtte, Ragn-Sells AS-i poolt väljapandud Aasta Taaskasutaja auhinnad.


“Aasta Taaskasutaja auhinna väljaandmise eesmärgiks on rõhutada ühiskonnas jäätmete sorteerimise ja taaskasutamise vajadust ning kutsuda inimesi ja ettevõtteid jäätmeid sorteerima,” lausus Ragn-Sells AS-i arendusdirektor Agu Remmelg. “Oleks hea, kui me kõik hakkaks endale teadvustama, et vastutus jäätmete edasise saatuse ja puhta elukeskkonna eest lasub kõigil meil, kes me iga päev jäätmeid tekitame.”


Käesoleval aastal anti üle kuus Aasta Taaskasutaja auhinda. Suuremate ettevõtete kategoorias anti auhinnad Tartu Tarbijate Ühistule, Prisma Peremarket ASile ja S-Marten ASile. Väiksemate ettevõtete ja organisatsioonide kategoorias pälvisid auhinna Nõo Vallavalitsus, Paikuse Vallavalitsus ja AS No Rest Kinnisvara, mis haldab Tallinnas Magistrali kaubanduskeskust.


Aasta Taaskasutaja auhind antakse ettevõtetele, asutustele ja organisatsioonidele, kes on aasta jooksul andnud suurima panuse taaskasutatavate materjalide, sealhulgas vanapaberi, plasti ja klaasi kogumisel. Auhinna saajate valimisel hinnatakse nii nende poolt kogutud taaskasutatavate materjalide kogust ja kvaliteeti kui ka huvi ja koostöövalmidust valikkogumise arendamisel ja inimeste informeerimisel ja koolitamisel. Ragn-Sellsi poolt korraldatav Aasta Taaskasutaja valimine on iga-aastane traditsioon. Auhinnaga soovitakse juhtida tähelepanu jäätmete korduv- ja taaskasutuse vajadusele. Möödunud aastal said Aasta Taaskasutaja auhinna AS A-Selver, Eesti Coca-Cola Joogid AS ja AS Tallink.


Taustinfo:

Jäätmekäitlusfirma Ragn-Sells AS (www.ragnsells.ee) on Rootsi perefirma Ragn-Sells AB tütarettevõte Eestis. Ragn-Sells juurutas 2002. aasta kevadel esimese Eesti jäätmekäitlusettevõttena integreeritud kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemi, mis tunnistati vastavaks rahvusvaheliste standardite ISO 9001 ja ISO 14001 nõuetele. Ettevõttes töötab 170 töötajat. Ragn-Sells’ile kuulub üle 70 eriotsatarbelise auto.


Lisainformatsioon:

Agu Remmelg, Ragn-Sells AS, arendusdirektor

Tel: 6060408, e-post: agu.remmelg@ragnsells.ee

28/11/2012
26/11/2012
05/10/2012
09/07/2012
26/06/2012
26/06/2012
22/05/2012

Loe Uudistajat
E-posti aadress:
Liitun:Lahkun: 
Serverit teenindab EENet