Eesti Looduse fotovõistlus
2011/05   Eesti Looduse
   viktoriin


   Eesti Looduse
   fotovõistlus 2012
   AIANDUS.EE

Veebivalvur EL 2011/05

„Ajapaikaja” pakub harivat ajaviidet
Vahur Puik mittetulundusühingust Eesti Fotopärand on koos kaaslastega võrku riputanud fotode kaardistamise ja ülepildistamise veebirakenduse „Ajapaikaja”, selle aadress on www.ajapaik.ee.
Ligi 500 fotole sajanditagusest Tallinnast saab kaardil pakkuda ülesvõtte tegemise asukohta. Kui mängija on tõestanud, et ta pilte kaardil õigesti asetab, hakatakse talle kuvama ka neid vanu fotosid, mille asukohaandmed ei ole veel teada.
 • Loe lähemalt...

 • Populaarseima vaalalise Keiko mälestuseks
  Kuulsa mõõkdelfiini, populaarse filmi „Free Willy” (1993) peategelase Keiko elu viimasest kümnest aastast jutustava dokumentaalfilmi „Keiko, kõnelemata lugu” veebileht on aadressil www.keikotheuntoldstory.com.
  Väidetavasti on Keiko ainus vangistuses elanud mõõkdelfiin, kes on vabadusse tagasi saanud.
 • Loe lähemalt...

 • Tartu ülikooli vaatamisväärsustest on valminud virtuaaltuur
  Tartu ülikool on valmis saanud uuendusliku 360-kraadise vaatega panoraamfotode virtuaalse jalutuskäigu, mis tutvustab alma mater’i kuulsaid ajaloolisi hooneid, muuseume ja muid huviväärsusi. Virtuaaltuur on nii eesti kui ka inglise keeles ja seda saab näha aadressil www.ut.ee/virtuaaltuur.
  Virtuaalne jalutuskäik viib külastaja ülikooli peahoonesse ja seal asuvasse kunstimuuseumisse, ülikooli ajaloo muuseumisse ja loodusmuuseumisse, botaanikaaeda ning ülikooli raamatukokku.
 • Loe lähemalt...

 • Ministeeriumi olulisemad aprillikuised keskkonnauudised
  Keskkonnaministeeriumi järjekordne, aprillikuu elektrooniline uudiskiri on aadressil www.envir.ee/1166662.
  Seekordses uudiskirjas tutvustatakse uut ministrit Keit Pentust, vahendatakse tähtsamaid keskkonnauudiseid, kirjutatakse keskkonnamärgistest, kuulutatakse välja otsingud Kumari preemia ja looduskaitsemärkide kandidaatide leidmiseks jne.
  Kõik keskkonnaministeeriumi e-uudiskirjad asuvad aadressil www.envir.ee/1128931.

 • Loe lähemalt...

 • Lahemaa veebis
  Mõistagi pole mingit raskust leida tervet hulka võrgupaiku, kust saab rohkem või vähem põhjalikku teavet meie vanima rahvuspargi kohta.
  Võrguaadressilt www.lahemaa.ee suunatakse teid keskkonnaameti veebilehe Lahemaa-küljele www.keskkonnaamet.ee/?lang=lahe. Aadressi www.lahemaa.info taga peitub aga Loobus asuv Lahemaa matkakeskus.
 • Loe lähemalt...
 •  

  28/11/2012
  26/11/2012
  05/10/2012
  09/07/2012
  26/06/2012
  26/06/2012
  22/05/2012

  Loe Uudistajat
  E-posti aadress:
  Liitun:Lahkun: 
  Serverit teenindab EENet